Президент призначив стипендії кращим учням шкіл та переможцям мовно-літературного конкурсу

86edbf81b07b2703b069460f7da5e907_1450283947_extra_largeПрезидент Петро Порошенко призначив стипендії імені Тараса Шевченка десяти кращим учням загальноосвітніх навчальних закладів з числа переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2015/16 навчального року. Серед них і учениця 10 класу Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І—III ступенів № 1 – гімназія» Вікторія Солодько.

Крім того, Глава держави також призначив стипендії Президента України 39 переможцям VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Стипендіатом також став учень 6 класу Черкаської гімназії № 31 Ярослав Теленько.

Відповідні Укази Петро Порошенко підписав напередодні Дня української писемності та мови.

Призначення стипендій сприятиме підтримці з боку держави інтелектуально обдарованої української молоді, заохоченню її до самореалізації, розкриття творчих здібностей. Важливо, що успіх школярів і студентів є прикладом для інших та запорукою подальших здобутків на ниві вивчення української мови.

Автор статті