Президент доручив підвищити грошове забезпечення сержантському складу ЗСУ

b4b1cbf2e396037c839699b7ec7858af_1464344325_extra_largeПід час участі у зборах сержантського і старшинського складу Збройних Сил України, які проходять на полігоні у Житомирській області, Президент Петро Порошенко дав доручення Міністру оборони Степану Полтораку забезпечити підвищення грошового забезпечення сержантському складу ЗСУ.

«Пане Міністре, я доручаю Вам підвищити грошове забезпечення сержантського складу. Я не вважаю, що є добрим, коли відмінність від грошового забезпечення контрактника, який щойно прийшов на військову службу, і сержанта, який служить вже багато років, складає від 200 до 400 гривень. Це не прийнятно», – звернувся Глава держави до Степана Полторака.

«Ми підвищили загальний розмір грошового забезпечення. Сьогодні треба забезпечити зростання фахівців, сержантів, молодших командирів, щоб, окрім патріотичної мотивації, ми мали й фінансову мотивацію. Це сьогодні у ваших можливостях, можливостях Уряду. Просив би також втілити це в життя і мені доповісти», – додав Президент.

Петро Порошенко також нагадав, що на останньому засіданні Ради національної безпеки і оборони було прийнято Стратегічний оборонний бюлетень, який визначає програму реформування сектора оборони і безпеки.

Глава держави зазначив, що документом запроваджуються і нові умови підготовки сержантського складу. У зв’язку з цим Президент доручив також збільшити видатки на забезпечення нових умов та якості навчання військовослужбовців на полігонах.

«Пане Міністр оборони, важливо, щоб було забезпечено нові умови і на полігонах. Доручаю спрямувати за рахунок передбачених оборонним бюджетом коштів 140 млн грн. на полігон «Широкий лан», не менше 50 млн грн. – на Яворівський полігон, 50 млн грн. на полігон підготовки спецназу у Бердичеві. Щоб у найкоротші терміни були забезпечені умови житла, підготовки сержантського складу», – сказав Петро Порошенко.

«Саме рівень підготовки українського воїна і сержантського складу забезпечать ефективність дій Збройних Сил, нашу перемогу», – наголосив Президент.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Автор статті