Претенденти на посади координаторів Центру допомоги учасникам АТО відзавтра розпочинають стажування

???????????????????????????????Воно триватиме тиждень. На наступному – структура буде повністю сформована. Такої згоди дійшли сьогодні представники Центру під час робочого засідання.

Зазначимо, наразі є дві вільних посади в Центрі допомоги АТОвцям. Із однією кандидатурою сьогодні визначилися. Це – Марина Сафран, за освітою юрист. Вона працюватиме суто в напрямку діловодства та вирішення юридичних питань.

– Нам дуже необхідна така людина, – зазначила координатор Альона Каїрцева, – оскільки ведення документації забирає багато часу, однак це – необхідно. Втім я переконана, що для безпосередньої роботи щодо підтримки бійців нам вистачить і 4 координаторів.

Цю четверту посаду очолить Вадим Рибалко або Сергій Громико. Обидва воювали в АТО, а тому добре обізнані в проблемах та потребах бійців. Вислухавши під час засідання претендентів, члени Центру зійшлись на думці, що кожен із них вартий цього місця, а тому вирішили дати змогу їм пройти тижневе стажування, яке продемонструє готовність та уміння працювати. На наступному ж тижні знову відбудеться засідання, де питання остаточно вирішиться.

Нагадаємо, відділ «Центр допомоги учасникам АТО» при обласному контактному центру офіційно розпочав роботу з 15 січня цього року. Центр допомоги АТОвцям в області було створено в  жовтні минулого року згідно з Указом Президента України, до складу якого ввійшло 23 особи.

Автор статті