Представництво ЄС запрошує черкащан поговорити про євроінтеграцію

575412Завтра Черкаси з офіційним візитом відвідає делегація Представництва Європейського Союзу в Україні. У його рамках відбудуться зустрічі з представниками обласної та місцевої влади, молоддю, керівниками Євроклубів Черкащини, бібліотекарями. Також в межах візиту відбудеться дискусійний клуб та вікторина на знання фактів про ЄС з карикатурами, шаржами та призами від Представництва ЄС.

Запрошуємо усіх охочих весело і корисно провести День сміху та взяти участь у захоплюючій вікторині від Представництва ЄС. Інформаційно-розважальний захід «Посміхаймося з Європою» – це вікторина на знання фактів про ЄС, під час якої кожен зможе перевірити та покращити власні знання про Європейських Союз та європейських політиків, а за активну участь  отримати шарж та сувеніри від Представництва ЄС на згадку.

Коли?: 1 квітня 2016 року, п’ятниця, 15.00-16.00
Де?: ТРЦ «Хрещатик Сіті», вул. Остафія Дашкевича, 19.

Під час дискусійного клубу «Євроінтеграція: виклики сьогодення» учасники обговорять питання євроінтеграції України з експертами, місцевими підприємцями, тощо. Хард-ток формат дискусії спрямований на побудову конструктивного та якісного обговорення актуальних питань стосовно Європейського Союзу та його відносин з Україною. Для участі у дискусійних клубах необхідна попередня реєстрація тут.

Зауважимо, дискусійні клуби проводяться в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді». Він спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Серед заходів проекту – Всеукраїнська Євровікторина, конкурс фото, відео та аудіо творів, створення й ведення блогів та дискусійні клуби. Деталі по конкурсах можна знайти тут.

Коли?: 1 квітня 2016 року, п’ятниця, 11.00-13.30
Де?: Ректорат ЧНУ ім. Б. Хмельницького, бульвар Шевченка, 81

Заплановані заходи у Черкасах відбуваються в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтесь до Ольги Гуртовенко, тел. +38(050)82-02-777, ogurtovenko@internews.ua.

Автор статті