Представники владних органів Донеччини та Луганщини пройшли у Черкасах стажування

IMG_6167У Черкасах за ініціативи Волинського ресурсного центру 8-9 лютого представники місцевих органів влади та місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей, які переймаються економічним розвитком свого краю,пройшли стажування, у ході якого вивчали досвід Черкаської області у напрямку регіонального розвитку.

Також наші колеги зі Східної України ознайомились з організацією процесу роботи Департаменту регіонального розвитку ОДА, Стратегією розвитку Черкаської області на період до 2020 року та Планом її реалізації на 2015 – 2017 роки. Крім того дізналися про особливості й перші результати проведення в області державних закупівель в системі ProZorro.

???????????????????????????????

IMG_6180Говорили про iGov та цікаві розвиткові проекти громадських організацій. Зокрема, про «Майстерню сільських ініціатив», «Підготовку фахівців з місцевого розвитку» та про реалізацію проекту ЄС «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів». Ознайомилися з особливостями функціонування Агентства розвитку Черкащини, ІТ-кластера. Відвідали ко-воркінг центр Talent-HUB, Центр надання адміністративних послуг та Черкаську торгово-промислову палату.

IMG_6255???????????????????????????????

 

IMG_6124Директор ТОВ «Кемікал Елементс Юкрейн» Ілля Леоненко, який переніс потужності свого підприємства з Донеччини в нашу область, поділився своїм досвідом роботи на Черкащині.

 

Довідково:

Стажування відбулося завдяки «Волинському ресурсному центру» у рамках договорів з проектом ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу» за підтримки Уряду Японії.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації

Автор статті