Представники посольств Болгарії та Молдови завітали до Черкащини

на сНа Черкащину з гуманітарною та ознайомчою місією завітали посли з Болгарії та Молдови. Зокрема Пан Красімір Мінчев – Надзвичайний і Повноважний Посол Болгарії в Україні та Пан Руслан Болбочан – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова. У складі делегації також голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко. Сьогодні вони відвідали Канівщину. Тут вклонилися Тарасу Шевченку, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника, побували в музеї.20160930_122332

??????????????????????????????????????????????????????????????– До вашого регіону ми прибули для того, аби в подальшому представити своїм економічним відділам в посольствах карту бачення Черкащини, як потенційного міжнародного партнера, – зауважив Пан Красімір Мінчев, – насамперед у напрямку реалізації інвестиційних проектів. Маємо цікаві ідеї, які є реальними для втілення в життя.

– Влада спільно з бізнесом та громадськістю зацікавлена в тому, аби Черкащина в перспективі стала розвинутою та конкурентоспроможною областю, – каже перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. – Для цього об’єднуємо зусилля та спільно працюємо. Відтак ми пропонуємо місцевим підприємцям та іноземним інвесторам прозорі механізми співпраці, підготовлені території для інвестицій, якомога менше бюрократії та нашу підтримку.

Наразі посли знайомляться з культурними та освітніми закладами Черкас, завтра відвідають Чорнобаївщину.

 

Автор статті