Представники новоствореної в області Ради з патріотичного виховання розглянули пропозиції до річного плану роботи

???????????????????????????????Цьогорічний план роботи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання розглянули сьогодні під час вперше проведеного засідання. Тут представили на загал і розроблену тематичну обласну програму.

Перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, який очолює Раду, поінформував про те, що її створено при облдержадміністрації відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та відповідної постанови КМУ. У складі – переважна кількість членів громадських організацій патріотичного спрямування.IMG_4586

– За останні роки в області вдалося в кілька разів збільшити перелік заходів патріотичного спрямування. Важливо, що формуємо та розбудовуємо стратегію національно-патріотичного виховання спільно з громадськістю, зокрема тими організаціями, які демонструють реальні результати роботи. А саме, як без значних ресурсів можна втілювати в життя раціональні ідеї, пропагувати істинну українську культуру, відроджуючи пам’ять про наших національних героїв, вірування, традиції. На цих засадах ми формували й обласну програму з питань національно-патріотичного виховання, – зауважив Віталій Коваль.

Основні напрямки Програми окреслила заступник начальника відділу спорту, фізичної культури, молоді, оздоровлення та сімейної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Пахуріна.???????????????????????????????

Натомість голова Черкаського осередку «Станиця Черкаси Пласт – Національна Скаутська організація України» Володимир Педько поінформував про розроблені попередньо основні напрямки роботи Ради, зокрема відповідних структур, зацікавлених організацій щодо реалізації політики з питань національно-патріотичного виховання в області, заходів, необхідні ресурси.??????????????????????????????????????????????????????????????IMG_4589

Володимир також зазначив, що коордрада налічує близько 40 учасників, зокрема з 17 організацій громадського сектору та 15 зі структурних підрозділів ОДА.

Спільно обговорили, висловлюючи пропозиції та рекомендації, подальші плани роботи.???????????????????????????????

 

Автор статті