Представники Департаменту соціального захисту населення привітали одиноких літніх людей зі святом

???????????????????????????????

Сьогодні представники Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА завітали до Черкаського геріатричного пансіонату з тим, аби привітати підопічних закладу з Міжнародним днем людей похилого віку.

– Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток регіону, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість, – звернувся до стареньких директор департаменту Руслан Чикало, – дбайливе й уважне ставлення до вас є одним з основних державних пріоритетів.

???????????????????????????????

Свій мистецький презент – концертну програму підготували підопічним учні Черкаського медичного коледжу та творчий колектив «Веселка».

Порадували підопічних пансіонату й подарунки, які привезли з собою представники державної податкової інспекції у м. Черкасах та ПП Гладкий.

У пансіонаті проживають майже 150 одиноких непрацездатних громадян, які щиро дякували гостям за виявлену увагу, привітання і подарунки.

У цей святковий день завітало керівництво Департаменту й до інших закладів соціальної сфери області – Звенигородського будинку-інтернату для інвалідів та пристарілих, Ротмістрівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, відвідали також територіальні центри соціального обслуговування.

Автор статті