Представники Черкащини взяли участь у координаційній зустрічі з питань проведення відбору проектів Секторальної підтримки ЄС

____________14_20190820_1776665871Днями у Мінрегіоні відбулася координаційна зустріч  з питань підготовки до другого конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватися за кошти державного бюджету, отримані від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України. Отримали консультації від фахівців міністерства й спеціалісти Департаменту регіонального розвитку ОДА.

Зокрема на зустрічі обговорювались ключові зміни до нормативно-правових актів, які регулюють процедуру проведення конкурсного відбору, особливості підготовки та подання проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватись за рахунок коштів ЄС.

____________3_20190820_1771205119Проекти будуть розроблятись та подаватись на конкурс у відповідності до наступних програм регіонального розвитку (схвалених постановою КМУ від 12.09.2018 р. №733):

Інноваційна економіка та інвестиції;
Сільський розвиток;
Розвиток людського потенціалу;
Розвиток туризму;
Загальноукраїнська солідарність;
Підтримка розвитку депресивних територій;
Ефективне управління регіональним розвитком.

З матеріалами (презентаціями) наради можна ознайомитись за посиланням https://u.to/6MEdFg.

Крім того, фахівці Мінрегіону презентували он-лайн платформу для подання проектів. На цій платформі розміщено всі необхідні нормативні акти та методичні матеріали для підготовки проектів. Вона стане загальнодоступною після оголошення дати початку конкурсного відбору.

____________1_20190820_1567373605За інформацією Мінрегіону, початок другого конкурсного відбору проектів, які можуть фінансуватись за рахунок Секторальної підтримки ЄС, планують оголосити в кінці серпня, а термін подачі проектів буде становити два місяці.

Після визначення остаточної дати початку конкурсу Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації проведе навчання для зацікавлених осіб.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації

Автор статті