Представники бізнес-кіл взяли участь в експортній конференції

БезымянныйУ Черкаському інституті ДВНЗ “Університет банківської справи” відбулася конференція “Експорт товарів та послуг: Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з країн СНД до Європи, Африки, Азії та Америки”. Її організували Центр інформаційної підтримки бізнесу Київської торгово-промислової палати спільно з Черкаською торгово-промисловою палатою за підтримки ЄБРР у межах ініціативи EU4Business.

Захід відбувся за участі власників, керівників і фахівців малого та середнього бізнесу. Також долучилися студенти інституту, що здобувають освіту у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Варто зазначити, що в межах ініціативи EU4Business в Україні діє 15 Центрів інформаційної підтримки бізнесу. Черкаська область входить у сферу діяльності Київського ЦІПБ, і це перший захід, який Центр проводить в Черкаській області.

У ході конференції начальник управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України Володимир Хоманець описав механізми державної підтримки експорту, директор AMGC RightDecision Дмитро Сосновський виступив на тему: “Як інвестпроект на основі маркетингу дозволяє шукати партнерів для створення міжнародного бізнесу”,  професор кафедри менеджменту та ІТ Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Сергій Колодій висвітлив актуальні тенденції формування товарної та географічної структури експорту в Україні.

Також на заході  представили три практичних кейси.  Перший – на тему “Що потрібно зробити, щоб знайти закордонного партнера” представив засновник та акціонер Allbiz Іван Закревський.  Павло Верхняцький – засновник і генеральний директор COSA INTELLIGENCE SOLUTIONS – знайомив учасників заходу з темою “Комплексна оцінка ризиків по країні при виході на новий ринок та комплаєнс-перевірки контрагентів за кордоном”.  Тему “Експорт – як знайти клієнтів. З чого почати і як це працює” окреслив керівник експортного відділу компанії “Міжрегіональна Аграрна База” Вадим Берецький.

 

 

 

Автор статті