Правоохоронці припинили діяльність п’яти гральних закладів у Черкасах

15128766_1829850187236804_596181296_nУ рамках розслідування кримінального провадження, співробітники податкової міліції спільно з працівниками Національної поліції та прокуратури Черкащини одночасно провели обшуки в п’яти закладах Черкас, які надавали послуги з доступу до азартних ігор. Вилучено гральну апаратуру та комп’ютерну техніку, що використовувалася для незаконної діяльності, повідомляють в ГУ ДФС у Черкаській області.

Було встановлено низку підприємців, причетних до організації діяльності мережі незаконних гральних закладів – інтерактивних клубів під різними торговими марками. Внаслідок оперативно-слідчих заходів припинено діяльність п’яти ігрових закладів. Також співробітники податкової міліції вилучили 76 одиниць техніки вартістю 1 млн 520 тис. гривень та 32 тис. 800 гривень готівки, отриманої внаслідок здійснення незаконної діяльності у сфері грального бізнесу. Вирішується питання про арешт вилученого майна.

Триває досудове розслідування кримінального провадження.

Нагадаємо, з 2009 року в Україні заборонений гральний бізнес та участь в азартних іграх. До порушників чинне законодавство передбачає застосування фінансових санкцій у розмірі 8 тисяч мінімальних заробітних плат (у 2016 році ця сума становить 11 мільйонів 24 тисячі гривень) з конфіскацією грального обладнання, а прибуток від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню до державного бюджету.

Автор статті