Правоохоронці контролюють ситуацію на Лисянщині

20150722_151819Район віднині посилено охороняють. Додаткові заходи безпеки через інформацію про можливе силове захоплення ПАТ «Дашуківські бентоніти». Про це очільнику області листом повідомив в.о. голови правління підприємстваЮрій Кирилов Микола Шліхта.

Голова Черкаської ОДА напередодні скликав нараду за участі керівництва правоохоронних органів. На ній був присутній і член Наглядової ради «Дашуківських бентонітів» Юрій Кирилов.

– Із 2011 року підприємство співпрацює з одним із банків – маємо там кредит, – розповідає він. – Цьогоріч банк за нашим зверненням не пролонгував заборгованість. Натомість продав кредитний борг підприємства одній із фінансових компаній. 10 липня вона звернулася до Києво-Святошинського райсуду про стягнення заборгованості з нас. Того ж дня суд уже виносить ухвалу, негайну до виконання, про арешт на акції ПАТ «Дашуківські бентоніти».

Усе це, каже Юрій Кирилов, підприємство вже оскаржує. Також керівництво звернулося до Лисянського райвідділу міліції. За статями про замах на злочин і протидію законній господарській діяльності вже відкрито кримінальне провадження. Наразі триває слідство.

– Цей конфлікт, як і будь-який інший, треба вирішувати лише законним шляхом – у суді, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Оскільки є офіційне звернення від керівництва підприємства про його можливе захоплення зі зброєю і поки ми з’ясовуємо всі деталі, то посилили заходи безпеки в районі. Натепер правоохоронці контролюють ситуацію.

Очільник області дав завдання правоохоронцям і юристам вивчити цю ситуацію. Вона, каже, має й надалі лишатися контрольованою й бути винятково у правовому полі.

 

Автор статті