«Працюємо злагоджено», – Лариса Ходаковська про розгляд звернень до обласного контактного центру

imagesЧеркаський обласний контактний центр приймає звернення громадян. Лише за перші три місяці цього року до ОКЦ надійшло 3640 звернень. Більшість – через урядову «гарячу лінію». Усі вони направлені на розгляд за належністю, каже керівник контактного центру, радниця з питань ВПО в Черкаській області Лариса Ходаковська.

1Найбільше громадян турбують питання соціального захисту населення. Звернень такої тематики – переважна більшість. На часі також питання комунального господарства, благоустрою та будівництва, охорони здоров’я, діяльності посадових і службових осіб, аграрної політики і земельних відносин. Найбільш активно звертаються з Черкас, Сміли, Умані, Черкаського, Драбівського, Шполянського, Смілянського, Монастирищенського, Звенигородського, Чигиринського та Чорнобаївського районів. Найменше звернень надійшло з Лисянщини, Канівщини, Катеринопільщини та Христинівщини.

18839128_1900920326839110_67981459450027537_n– Продовжуємо нашу злагоджену роботу зі структурними підрозділами Черкаської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, об’єднаними територіальними громадами, завдяки чому нам вдається якісно та кваліфіковано давати відповіді на звернення учасників ООС, – каже Лариса Ходаковська. – Ми не лише фіксуємо звернення, а й визначаємо виконавця з подальшим контролем, здійснюємо зворотній зв’язок із заявниками та надаємо необхідну допомогу. Працюємо і з підприємствами, оскільки лише за перший квартал цього року маємо понад 400 звернень саме до них. Серед звернень до структурних підрозділів ОДА найбільше звертаються до Департаменту соцзахисту та управління охорони здоров’я.

За її словами, за звітний період надійшло одне звернення, яке підлягало першочерговому розгляду. Питання стосувалося надзвичайних ситуацій природного характеру. Реагування на звернення здійснили своєчасно, питання вирішили позитивно. Водночас до ОКЦ надійшло більше 120 повторних звернень. Основною причиною цього залишається незгода заявників із наданими роз’ясненнями щодо порядку вирішення їх проблем.

2– Значна кількість повторних звернень також належить до сфери соціального захисту населення, – пояснює Лариса Ходаковська. – Зокрема заявники висловлювали невдоволення щодо розміру наданої субсидії та скаржилися щодо відмови в її наданні. Крім того, були й звернення до представників сфери житлового-комунального господарства. У них йшлося про оплату послуг, неякісне надання послуг, встановлення будинкових лічильників тощо. Маємо й низку неодноразових звернень, які люди часто подають вважаючи, що це прискорить розгляд або підкреслить актуальність порушених питань. Звісно, стикаємося з такими заявниками, які відмовляються сприймати надані роз’яснення щодо вирішення питань з урахуванням чинного законодавства, та наполягають на задоволенні власних інтересів виключно так, як вони пропонують.

Відзначимо, до контактного центру може зателефонувати кожен та отримати консультацію, необхідну інформацію чи роз’яснення. Фахівці центру, а серед них і юристи, і психологи, щодня надають довідкову інформацію, допомагають і орієнтують у вирішенні тих чи інших проблемних питань.

3

Довідково:

Прийом звернень заявників та надання довідково-консультативної інформації здійснюється за телефонними номерами: (0472) 36-11-13, 0-800-508-876 та (0472) 33-55-17 − з 9:00 до 18:15.

Електронна поштова скринька для звернень: cherk_kont.centr@ukr.net.

 

Автор статті