Працівники Пенсійного фонду в області долучилися до акції «Допомога українським героям»

DSC_245918 лютого працівники головного управління Пенсійного фонду взяли участь у благодійній акції «Допомога українським героям», ініційованій Фондом соціального захисту інвалідів. З метою підтримки бійців перший заступник начальника головного управління Анна Вовкогон та начальник управління адміністративно-господарського забезпечення Віктор Захарчук відвідали обласний госпіталь, де проходять лікування поранені та травмовані бійці АТО.

На зустрічі Анна Вовкогон розповіла про умови та порядок призначення пенсії по інвалідності за військовим Законом, які документи для цього потрібні та до яких установ звертатися за їх оформленням.

Також вона поінформувала бійців про підвищення пенсії особам, яким надано статус ветерана війни. Вся викладена інформація міститься у спеціальних пам’ятках для АТОвців, яку отримав кожний учасник зустрічі разом із дарунками від головного управління Пенсійного фонду в області.

Наприкінці перший заступник начальника головного управління надала контактні телефони та адреси органів Фонду в області, наголосивши, що працівники пенсійної галузі завжди готові прийти на допомогу у розв’язанні питань пенсійного забезпечення.

 

За інформацією головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області

Автор статті