Працівники ГУ ДФС Черкащини зустріли своїх колег із зони АТО

хлопці повернулись - копияКолектив Головного управління ДФС у Черкаській області урочисто зустрів працівників податкової міліції, які проходили службу в зоні АТО.

За власним бажанням майор податкової міліції Іван Салівончик, старший прапорщик податкової міліції Сергій Бойко та прапорщик податкової міліції Богдан Мельник із квітня до цього часу працювали в небезпечних умовах, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через «умовний» кордон на сході країни. Хлопці спільно зі своїми колегами з інших регіонів виконували свої обов`язки в складі Головного управління ДФС у Донецькій області. При цьому Богдан Мельник із патріотичних міркувань прийняв рішення залишитись на службі ще на один строк.

Вітаючи колег з поверненням, начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць зазначив: «Ми вирішили в Головному управлінні відзначати кращих працівників фіскальної служби області й перші відзнаки – ваші».

При цьому Володимир Коломієць підкреслив, що під час роботи в надскладних обставинах хлопці заслужили високу оцінку професіоналізму не тільки від колег з інших регіонів, а й від вищого керівництва ДФС України. «Ви працювали в небезпечних умовах, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через кордон із зоною АТО. Дякую вам за те, що гідно представляли фіскальну службу та рідний край на сході. Ваш патріотизм, витримка та воля – справжній приклад для нас», – заявив він.

Очільник фіскальної служби також привітав сім`ї героїв та подякував батькам за таких синів. Натомість хлопці подякували керівництву та колегам за постійну підтримку.

 

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області

 

Автор статті