Працівники ГУ ДФС Черкащини взяли участь у Всеукраїнському дні бібліотек

1

Працівники фіскальної служби Черкащини відзначили Всеукраїнський день бібліотек флешмобом. Представники ГУ ДФС у Черкаській області, ДПІ у м.Черкасах та Черкаському районі разом з дітьми завітали до Черкаської центральної міської  бібліотеки імені Лесі Українки і розповіли про свої улюблені книжки.

 

Так, школярка Юлія Ваганова пояснила, чому вона в захопленні від пригодницької повісті «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка, а її ровесник Ілля Волошин поділився про враження від свого улюбленого твору історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Христина Середенко нагадала, що у «Давній казці» Лесі Українки добро перемагає зло.

 

Також фіскали принесли на флешмоб книги, з якими вони зростали, старі і майже раритетні видання. «Звичайно, головними книгами працівників ГУ ДФС у Черкаській області були і залишаються Конституція України і Податковий кодекс. Але, якщо людина з дитинства любить книги, то це надовго. Зараз багато замінників книжкових видань – інтернет, електронні книги, та для мого покоління паперові видання поза конкуренцією», – зазначив батько учасниці флешмобу Андрій Ваганов.

 

У заходах місцевих бібліотек прийняли участь фіскали зі всієї області. Вони привітали бібліотекарів зі святом та подякували їм за віддану працю і любов до книг.

Автор статті