Працівників соціальної сфери вітали з професійним святом

???????????????????????????????

Фахівців соціальної сфери вітали напередодні їх професійного свята. Вони, віддаючи частку своєї душі, вкладають максимум зусиль, допомагаючи тим, хто потребує підтримки.

– Сьогодні, враховуючи обставини, в яких знаходиться країна, навантаження на працівників соціального захисту значно зросло,– звернувся до присутніх заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль. – Президент України та Уряд ставить перед нами багато важливих завдань, спрямованих на підтримку наших громадян. І ви відповідально їх виконуєте, зокрема і в роботі з переселенцями, учасниками АТО, розуміючи, що всі ми – єдина нація і повинні допомагати один одному при будь-яких обставинах.

IMG_1968

Держава підтримує українців і в умовах підняття тарифів. За словами Віталія Коваля, нині Черкащина входить у п’ятірку областей, які оперативно та на високому рівні опрацьовують субсидії для громадян. Окрім того, в області реалізуються новаційні проекти, як-от: «Партнерське батьківство», важливість якого відзначена Міністерством соціальної політики.

Віталій Володимирович від імені голови обласної адміністрації Юрія Ткаченка привітав соціальних працівників зі святом, побажав наснаги, сил, терпіння та віри.

– Своєю працею ви даєте шанс людям відчувати себе потрібними суспільству, – долучився до вітань директор Департаменту соціального захисту населення ОДА РусланЧикало. – Наша робота пов’язана з періодом від народження до глибокої старості, а тому – низький уклін за вашу працю та користь, яку вона приносить.

???????????????????????????????

Привітала працівників соціальної сфери і голова обласної ради Валентина Коваленко.

За багаторічну працю та особливий вклад  у розвиток соціальної сфери багатьох працівників відзначили грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, а ще подяками Міністерства соціальної політики України.

Автор статті