«Потрібно враховувати думку громади», – Юрій Ткаченко про створення національного парку

Ткаченко_сесіяНаціональний природний парк «Холодний Яр» може бути створений лише з урахуванням думки місцевих жителів. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на сесії обласної ради. Туди прийшли прихильники і противники створення цього національного парку на території Кам’янщини та Чигиринщини.

За словами очільника області, два роки тому облдержадміністрація спільно із громадськими організаціями була ініціатором створення робочої групи щодо нацпарку «Холодний Яр». Вона напрацювала потрібні пропозиції. Створення цього національного природного парку включено також до переліку заходів обласної програми охорони довкілля на 2016 – 2020 роки.

– Обласна державна адміністрація згідна з думкою депутатських фракцій, що слід обов’язково враховувати думку місцевих жителів, створюючи національний парк, – наголосив Юрій Ткаченко. – Ми на цьому наполягаємо.

Урешті більшістю голосів депкорпус підтримав звернення, запропоноване фракцією «УКРОП», до Прем’єр-міністра України, МінАПК, профільного комітету Верхової Ради України щодо неприпустимості створення національного природного парку «Холодний Яр» без обов’язкового попереднього погодження із громадою.

 

Автор статті