«Посилюватимемо систему цивільного захисту області й надалі», – Юрій Ткаченко

20170406_092645Черкаське підприємство розробить концепцію спецавтомобілів для системи цивільного захисту області. Про це йшлося на зустрічі голови ОДА Юрія Ткаченка та заступника голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслана Білошицького із керівництвом науково-виробничого підприємства «Топаз-М».

Воно спеціалізується на розробленні, виробництві та постачанні уніфікованих кузовів-фургонів, їхніх спеціальних модифікацій, аварійних автомобілів тощо. Підприємство посідає провідні позиції у своїй сфері. Співпрацює, зокрема, з Міністерством оборони України.

20170406_092618– Кілька років тому ми почали посилювати систему цивільного захисту області, робитимемо це й надалі, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Це стосується різних напрямів: від роботи мобільних груп до оснащення. Наразі є необхідність у штабних рятувальних автомобілях – із урахуванням усіх потреб і нюансів. Аби ще оперативніше реагувати на можливі надзвичайні ситуації. Робоча група за участі, зокрема, фахівців обласного УДСНС напрацює технічне завдання. Далі – справа за концепцією, яку зголосилося розробити це черкаське підприємство. Підтримати проект пообіцяли і в Держслужбі з надзвичайних ситуацій. Сьогодні заступник голови саме був на Черкащині з робочим візитом.

20170406_093112Нагадаємо, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко є керівником цивільного захисту області.

Автор статті