Посадовці Драбівського району пройшли короткостроковий семінар

1448893598Короткостроковий тематичний семінар «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Організація роботи об’єднаних громад» для посадових осіб органів місцевого самоврядування Драбівського району днями провели фахівці Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Про це повідомляють в установі.

Актуальність заходу полягає у необхідності своєчасного визначення напрямів, механізмів і строків формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади для створення й підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, надання високоякісних та доступних публічних послуг. На цьому наголосив під час відкриття семінару голова Драбівської районної ради Володимир Дзета.

Для майже 90 слухачів семінару провели «круглий стіл» щодо модернізації служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації, шляхів запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування, практичних аспектів реалізації Закону України «Про декомунізацію». Ефективність семінару значною мірою залежала від тісної співпраці організаторів заходу з головою Драбівської районної ради Володимиром Дзегою, який забезпечив необхідні умови для якісної роботи викладачів та слухачів.

Автор статті