Порушення закону в частині загального водокористування є неприпустимим в діях орендарів, – Віталій Коваль

???????????????????????????????12 справ стосовно оренди земельних ділянок під водними об’єктами розглянули в ході чергового засідання комісії. Вона відбулась під керівництвом першого заступника очільника області Віталія Коваля. Кілька справ заявників погодили включити до переліку об’єктів, що виставлятимуться на земельні торги, частину – залишили на доопрацювання.

Під час засідання розглянули справу щодо оренди ставка у с. Ладижинка на Уманщині. Вона триває вже певний час, адже сільська рада, зокрема жителі сільської місцевості, невдоволені діями тутешнього орендаря.IMG_3345

Сільський голова Ладижинки, котрий прибув на засідання, Сергій Цоколенко запевняє, що від громадян неодноразово надходили скарги щодо порушення орендарем законодавства в частині загального водокористування. Зважаючи на те, що термін оренди завершився, сільська рада, за результатами проведених сходок села, подала клопотання до обласної адміністрації про винесення об’єкта на аукціон.

– Орендарі водних об’єктів мають діяти в межах закону, при цьому зважати й на думку громади, – наголосив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Адже законне та раціональне водокористування сприяє як поліпшенню стану водних об’єктів, їх відтворенню, так і наповненню місцевих бюджетів.

Як зазначив керівник юридичного відділу апарату обласної адміністрації Вадим Губенко, ОДА, будучи розпорядником об’єкту, у такому випадку може ініціювати виставлення об’єкта на аукціон, аби потенційні орендарі могли надати в подальшому конкурентні пропозиції. Відтак одноголосно вирішили про необхідність проведення торгів.???????????????????????????????

Автор статті