Породіллям Кам’янщини передали перші «пакунки малюка»

P80914-084751Трьом молодим матусям з Кам’янського району вже вручили «бейбі-бокси». Їх передали жінкам в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Такі набори в Україні видаються сім’ям при народженні дитини з 1 вересня 2018 року. Спеціальна постанова Кабінету міністрів визначає деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень. Крім одягу та інших важливих для дитини речей, «бейбі-бокс» також містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам в питаннях кращого догляду за дитиною.

P80914-084808«Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою і видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. Набір складається з 25 речей для новонароджених дітей. Весь комплект упакований в коробку-люльку з міцного картону розміром 43 × 70 × 27 см з додатково укріпленим дном.

Нагадаємо, такий «пакунок малюка» вручили вже й мамі із Черкаського району. Загалом, область нещодавно отримала першу партію у 255 «бейбі-боксів». Їх розподілили відповідно до потреб по районах та містах Черкащини.

За інформацією Кам’янської РДА

 

Автор статті