Понад три десятки техніки сьогодні вранці працювали на дорогах державного значення Черкащини

Цієї ночі на автодорогах державного значення Черкаської області проводилися роботи із зимового утримання автодоріг. Попередній день був напрочуд теплий, але вночі температура місцями опустилася до -3 градусів за Цельсієм, на дорогах з’явилася незначна ожеледь. Упродовж ночі та вранці 20 грудня на автодорогах загального користування державного значення працювало 37 одиниць спецтехніки підрядних організацій.

Для обробки протиожеледними матеріалами доріг використали 115 тонн піщано-соляної суміші. Роботи проводилися на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-01Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук.

Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області станом на ранок 20 грудня забезпечено.

Підрядні організації Служби автодоріг області знаходяться у режимі цілодобового чергування та готові до робіт із зимового утримання автодоріг. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

За інформацією САД області

Автор статті