Понад 80 тисяч черкаських школярів буде охоплено літнім відпочинком

koval
Обласна влада цього літа планує оздоровити 81 476 черкаських школярів. Серед них буде оздоровлено 604 дитини зі сходу та Криму і 539 дітей учасників АТО. Про це на розширеному засіданні координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді заявив заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Віталій Коваль.
За словами посадовця, основним завданням цьогорічної оздоровчої кампанії є забезпечення якісного відпочинку якнайбільшої кількості дітей.
− У зв’язку із ситуацією в країні для проведення оздоровчої кампанії на належному рівні ми активно залучаємо спонсорів та вже виділили гроші з обласного та місцевих бюджетів. Фонд соціального страхування, який раніше надавав кошти на відпочинок дітей, не має такої статті витрат, − зауважив Віталій Коваль.
На фінансування підготовки і проведення оздоровчої кампанії з обласного бюджету передбачено майже 5 мільйонів гривень та близько 6 мільйонів з місцевих бюджетів. Понад 8 мільйонів гривень на оздоровлення та відпочинок дітей області надійшло від спонсорів.
Віталій Володимирович відзначив, що одним із пріоритетних завдань є недопущення скорочення мережі закладів відпочинку дітей. Зараз в Черкаській області діє 16 заміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, три санаторії та близько 800 таборів. Крім того, активно працюють 123 мовних табори у м. Черкаси та Черкаському районі, де вчителі, волонтери та студенти навчають дітей англійській, німецькій чи французькій мові. У другій половині літа планується проведення військово-патріотичної зміни. Там діти матимуть змогу потримати в руках зброю, освоїти ази першої медичної допомоги та поспілкуватися з воїнами АТО.
− Від того, як діти відпочинуть влітку залежить, з яким настроєм вони підуть до школи. І наше першочергове завдання – забезпечити найкращі умови для оздоровлення та відпочинку, − підсумував Віталій Коваль.

Автор статті