Понад 67 тисяч черкащан безкоштовно скористалися послугами служби зайнятості

фотоЗ початку року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 67,4 тис. осіб. З них роботу отримали більше 21,6 тис. громадян, зокрема й понад 14,9 тис. безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення.

Цьогоріч у громадських та інших роботах тимчасового характеру вже взяли участь 10,3 тис. осіб. Завдяки отриманню одноразово допомоги по безробіттю 144 особи відкрили  власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, сільське, лісове та рибне господарство.

Станом на 1 серпня 13,6 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Її середній розмір у липні становив 1 581 грн.

За 7 місяців цього року роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність 22,2 тис. вакансій, що на 2% менше за аналогічний період минулого року. Протягом січня-липня 2016 року на одне вільне робоче місце претендувало 2 безробітних.

З метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року працевлаштовано 280 безробітних.

За інформацією обласного центру зайнятості

 

 

Автор статті