Понад 53 тисячі черкащан скористалися послугами обласної служби зайнятості

32608_1_2

На Черкащині за вісім місяців послугами обласної служби зайнятості скористалися 53,5 тисячі безробітних. Щоправда, кількість вакансій, заявлених роботодавцями у цей період, становила 25,5 тисяч одиниць, повідомляють в Черкаському обласному центрі зайнятості.

За цей період в регіоні за направленням служби зайнятості працевлаштували 24,5 тисячі осіб, з яких 17,3 тисячі − зареєстровані безробітні. Крім того, за цей час працевлаштували 4,1 тисячу безробітних з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а це батьки, які мають дітей віком до 6 років, випускники навчальних закладів, діти-сироти чи люди з інвалідністю. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат єдиного соціального внеску поступили 419 безробітних, у тому числі 142 особи, недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 277 осіб, працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Започаткували власну справу завдяки отриманню одноразової допомоги по безробіттю 452 особи. Також професійне навчання за направленням служби зайнятості отримали 6,7 тисяч громадян.

Станом на 1 вересня в області зареєстрували 21 тисячу безробітних, з них 16 тисяч осіб отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої у серпні становив 1 209,15 грн.

Автор статті