Понад 48 тисяч дітей Черкащини опановують позашкільну освіту

на головну

У позашкільних гуртках, яких на Черкащині майже три тисячі, навчається 48 055 дітей, а це 44,8 % учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Такий показник на 3,3 % вищий, ніж в середньому по Україні. Найвищий відсоток охоплення позашкіллям школярів у Лисянському, Золотоніському та Кам’янському районах, повідомляють в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

zrazkovyy-hudozhniy-kolektyv-dyvosvit.11

Зараз в області функціонує 55 позашкільних навчальних закладів та 15 дитячо-юнацьких спортивних шкіл і клубів фізичної підготовки. Також плідно працює Мала академія наук, яка має 166 районних та міських територіальних відділень. Тут секційні заняття відвідують 1 344 юних слухача.

DSC_1382111

− Цього року юні черкащани захищали свої роботи у фінальному етапі конкурсу наукових робіт МАН. Таких було 41. З них 26 учнів здобули перемогу та посіли 3 перших місця, 11 других і 12 третіх, − розповіла заступник директора Департаменту освіти і науки Оксана Сімушіна. – Це – найвищий показник за всю історію діяльності Малої академії наук.

Вона зауважила, що вихованці позашкільних навчальних закладів протягом 2014-2015 навчального року вибороли понад 4 тис нагород на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і змаганнях. 113 учнівським творчим колективам присвоєно та підтверджено почесне звання «Зразковий художній колектив».

 

 

Автор статті