Понад 35 тисяч черкащан звітують про сплату податків он-лайн

754

За допомогою отриманих цього року та раніше ключів подають податкову звітність в електронному вигляді 35,8 тис платників податків області, а з власного електронного кабінету – 2059. Кількість черкащан, які працюють в електронному кабінеті в 1,7 разів більша, ніж торік.

4874 осіб вже отримали безкоштовні електронні цифрові підписи для використання при поданні звітності в електронному вигляді та в електронному документообігу. Переважна більшість власників безкоштовних ключів фізичні особи. За сім місяців цифрові підписи отримали 3478 фізичних осіб.

У Черкаській області електронні цифрові підписи можна оформити у відділенні Акредитованого центру сертифікації ключів в Черкасах, Золотоноші, Звенигородці та Умані. Клієнти центру отримують посилені сертифікати відкритих ключів безкоштовно, на відміну від комерційних установ, де така послуга є платною. Видані ключі електронного підпису дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів фіскальної служби, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.  Загалом в Україні за сім місяців Акредитованим центром сертифікації ключів ДФС видано 450,5 тис посилених сертифікатів відкритих ключів. Більшість з них отримали фізичні особи – 226,1 тис ключів. Послугами Центру за сім місяців скористались понад 153,8 тис клієнтів. Зараз Центр обслуговує понад 3,6 млн посилених сертифікатів відкритих ключів.

 

 

За інформацією прес-служби ГУ ДФС у Черкаській області

 

Автор статті