Понад 35 млн грн втрат відшкодували аудитори Черкащини цьогоріч

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – вересня 2019 року усунули порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на понад 35,2 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій ухвалили 69 управлінських рішень. Об’єкти контролю виконали 118 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передали матеріали 31 контрольного заходу, за результатами яких розпочали 16 досудових розслідувань.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю, пред’явили 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис. грн.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявили порушення, у 16 випадках застосували заходи впливу шляхом зупинки операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення склали 107 протоколів про адміністративне правопорушення, 45 осіб притягнули до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, звільнили 3 посадових особи об’єктів контролю.

За інформацією Держаудитслужби України

Автор статті