Понад 3 тис. черкащан замовили витяг із ДЗК через Інтернет

Банер 3На сьогодні в Черкаській області 3006  осіб скористалися онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру». Про це повідомляють в Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Найактивніше цією онлайн-послугою користуються жителі Корсунь-Шевченківського району – 1880 замовників, Смілянщини – 257, Городищини – 144, Тальнівщини – 107. Найменше замовили витягів із ДЗК через Інтернет у Каневі, Золотоноші, Лисянському й Маньківському районах.

Електронна послуга Держгеокадастру, запроваджена в липні 2015-го, усе більше набуває популярності серед населення. Адже за 6 місяців минулого року через Інтернет замовили витяг із ДЗК про земельну ділянку лише 732 особи, а з початку 2016 року – аж 2274.

Відзначимо, онлайн-сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Сервіс дозволяє здійснити оплату за допомогою електронного платіжного засобу й замовити одержання витягу в будь-якому зручному для заявника центрі надання адміністративних послуг.

Як зазначив голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк, до липня 2016  року в електронний формат планують перевести усі інші адмінпослуги Держгеокадастру. Їх небагато, всього шістнадцять, щоправда, щорічно нами користуються майже півтора мільйона громадян.

 

Автор статті