Понад 27 700 захисникам Батьківщини виплачено винагороди за участь в АТО

95bf5a78d4d98c83aef3b17fbc071102

Про це сьогодні, 1 квітня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк.

«На сьогодні понад 27 тисячам 700 захисникам Батьківщини виплачено винагороди за знищену військову техніку противника, виконання бойових завдань у складі підрозділів та безпосередню участь у бойових діях на суму близько 124 мільйонів гривень», – поінформувала підполковник Оксана Гаврилюк.

Сім’ям загиблих військовослужбовців Збройних Сил України – учасників АТО виплачено 1 мільярд 183 мільйони гривень одноразової грошової допомоги. Понад 388 мільйонів гривень допомоги учасники АТО отримали у зв’язку з пораненням та інвалідністю.

«Крім того, за минулий тиждень відомчими відзнаками Міністерства оборони нагороджено 17 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, які брали участь в АТО. Також минулого тижня комісії Міністерства оборони та Збройних Сил України з розгляду питань визначення громадянам статусу учасника бойових дій надали цей статус 3592 військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України, які брали участь в АТО», – повідомила начальник управління комунікацій та преси Міноборони.

Загалом статус учасника бойових дій вже отримали 133 тисячі 574 особи Збройних Сил України.

За інформацією Урядового порталу

Автор статті