Понад 200 юнаків та дівчат, відпочиваючи в санаторії, дізналися про тонкощі професійного вибору

????Днями в дитячому оздоровчому санаторії «Сосновий Бір» фахівці Черкаського міського центру зайнятості спільно з відділом патрульної поліції ГУНП в Черкаській області та міською службою у справах дітей провели виїзний профорієнтаційний захід для понад 200 юнаків та дівчаті на тему: «Відпочиваючи – обирай майбутню професію», повідомляють у Черкаському МЦЗ.

На думку фахівців центру зайнятості, головною метою заходу було розширити уявлення про різні види професійної діяльності та визначити професійні інтереси підлітків, щоб у подальшому запобігти молодіжному безробіттю. Також важливим етапом на заході було навчити підлітків безконфліктно спілкуватися між собою та досягати успіху у побудові власної кар’єри.

Під час інтерактивної гри «Я на ринку праці» молоді люди дізналися про найзатребуваніші професії в місті, переглянули відеосюжети про професії та пройшли профорієнтаційне тестування.????

Водночас представники правоохоронних органів провели лекційно-просвітницький інтерактив щодо попередження негативних проявів у дитячому та підлітковому середовищі у вигляді ділової гри, під час якої для молоді розповіли про переваги та особливості професії «поліцейський», а також поділилися власним досвідом щоденної відповідальної роботи. Юнацтво також дізналося про правила поведінки в громадських місцях та спробувало виконати силові вправи з самозахисту.

– Планувати та визначатися з бажаною професією необхідно завчасно. Життя, звичайно, вноситиме свої корективи, але питання вибору професії вимагає серйозного ставлення, часу та додаткової інформації, тому важливо працювати над собою різнопланово, щоб в майбутньому досягати професійних вершин, – наголосила  інспектор патрульної поліції Анна Найчук.

????

Автор статті