Майже 45 тисяч черкащан скористалися профорієнтаційними послугами служби зайнятості

фотоЦього року послуги обласної служби зайнятості отримали майже 45 тис. зареєстрованих безробітних, у тому числі понад 20 тис. осіб – мешканці сільської місцевості та майже 24 тис. осіб – жителі міських поселень.

Чисельність працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила майже 34 тис. осіб, зокрема 16 тис. осіб мешкали у сільській місцевості та майже 18 тис. – у містах.

Нагадуємо, що з метою профілактики безробіття та зниження дисбалансу на ринку праці обласною службою зайнятості постійно здійснюється професійна орієнтація громадян.

У січні-жовтні 2018 року профорієнтаційними послугами було охоплено понад 44 тис. осіб, які мали статус безробітного (20,9 тис. сільських мешканців та 23,3 тис. містян.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня безробітних вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості за цей період професійне навчання проходили 6,7 тис. безробітних (4 тис. селян та 2,7 тис. жителів міста.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру у січні-жовтні 2018 року взяли участь майже 10 тис. осіб  (6 тис. в сільській місцевості і 3,8 тис. в містах.інфоргафіка

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості

 

Автор статті