Понад 1,7 млн грн отримають жителі Черкас, які вже скористались своїм правом на податкову знижку

1613798Вже скористались своїм правом на отримання податкової знижки майже 1300 черкасців. Їм з бюджету буде повернуто понад 1,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Серед таких декларацій 77% подано з метою реалізації права на податкову знижку на навчання. Цим правом скористався 1001 житель обласного центру, з бюджету їм буде повернуто понад 1 млн грн.

178 громадян задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків, з бюджету їм повернуть 148,6 тис. грн. 87 громадян подали податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Їм буде повернуто 443 тис. грн. 12 черкащанок скористались правом на податкову знижку щодо суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе 30,5 тис. грн. Три громадянина реалізували право на податкову знижку за переобладнання транспортного засобу, їм буде повернуто 4,9 тис. грн.

Станом на 9 вересня громадянам, які задекларували право на податкову знижку, вже повернуто понад 1,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Громадяни, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки відносно минулорічних витрат, можуть його реалізувати до 31 грудня 2016 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

За інформацією ДПІ у м. Черкасах

Автор статті