Понад 1,5 тисячі черкащан уклали договори на службу за контрактом за три квартали року

55417094За період цього року на Черкащині понад 1,5 тисячі осіб уклали договори на службу за контрактом. За результатами останнього, III кварталу, 544 громадянини відправлено на контрактну службу. Відтак область виконала планове завдання на понад 86 %. Про це повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет у ході наради в обласній адміністрації.

Євген Олександрович зазначив, що серед кращих: Золотоніський, Чорнобаївський, Шполянський райони, Канів, Сміла, Черкаси. Гірші результати показали Маньківський, Христинівський, Лисянський, Катеринопільський райони.???????????????????????????????

– Планове завдання на IV квартал – 600 осіб, – поінформував Євген Олександровиич. – На сьогодні укладено 70 договорів. Нагадаю, за рішенням Генерального штабу порядок призову військових за контрактом змінено. Безпосередньо до військових частин призивають насамперед військовослужбовців, які отримали досвід служби в зоні АТО та мають військово-облікову спеціальність. Наголошу, нині всі, хто має підготовку та досвід у зоні АТО, можуть проходити службу безпосередньо у бойовій військовій частині. Решта кандидатів на військову службу за контрактом направляються до навчальних центрів.

Автор статті