Поміж пріоритетних проектів – завершення першої черги будівництва школи олімпійського резерву, – очільник області

9d12a5204878db4053476a575a67eabc_1552140095_wysiwygІнвестуємо у здоров’я нашої нації, максимально залучаючи людей до занять спортом. Адже це значно підвищує якість життя. Тому створення відповідної інфраструктури для занять спортом – серед важливих проектів нашого плану, наголосив під час Ради регіонального розвитку області. Засідання відбулось за участі Президента України Петра Порошенка.

– Уже цього року ми плануємо завершити першу чергу будівництва школи олімпійського резерву, вартість якого сягає понад 60 млн грн, – зазначив на Раді голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Вельбівець – В обласній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву, пропускна спроможність якого сягає 80 тис. осіб на рік, у відвідувачів з’явиться змога займатися баскетболом, волейболом, боксом та східними єдиноборствами.

Як сказав очільник області, в межах реалізації проекту зі створення стадіону в місті Черкаси планують і будівництво футбольного поля з відповідною інфраструктурою та окремими зонами для занять іншими видами спорту.

У планах – також будівництво критого басейну в місті Черкаси з пропускною спроможністю на понад 50 тис. осіб у рік. Це буде перший басейн в Черкаській області, інфраструктура якого дозволить готувати спортсменів-олімпійців.

Також, ми не забуваємо про дітей та молодь сільської місцевості. Для забезпечення їх сучасними умовами для занять футболом та іншими видами спорту плануємо будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт 33 спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

За словами обласного керманича, поміж перспектив і будівництво багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту в м.Черкаси, що своєю чергою дасть змогу для розвитку не менше чотирьох ігрових видів спорту та проведення всеукраїнських і міжнародних змагань на території області.

 

Автор статті