Польські агенції ділилися з черкащанами досвідом щодо залучення інвестицій

123Стандарти обслуговування інвесторів опановували понад 60 фахівців місцевого самоврядування та ОТГ 15-16 травня. У рамках проекту «Зростання конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» у Шполі та Черкасах для них відбулися семінари-тренінги, організацію яких здійснювала Черкаська агенція регіонального розвитку, інформують у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

124 ???????????????????????????????Польська експертка Агенції Інвестицій та Торгівлі  Monika Zdrojek розповіла про досвід польських гмін у роботі з інвесторами та про структуру державної системи підтримки інвестицій у Польщі. Так, до прикладу, у разі внесення інвестицій понад 200 млн євро у галузь, що є пріоритетною для країни, інвестор може бути звільнений від сплати податку на прибуток на певний термін.

Спеціалісти органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад області долучилися до участі у заходах та набули корисних знань щодо правил підготовки та ключових елементів інвестиційних пропозицій  типу «Грінфілд» та «Браунфілд», формування бази інвестиційних пропозицій, процедури обслуговування інвестора, у т.ч. післяінвестиційної підтримки.

??????????????????????????????? DSC03832Тренінги організували за підтримки польських агенцій PAIH (підтримки інвестицій) та PARP (підтримки підприємництва). Додамо, захід відбувся за фінансової підтримки Програми Польської Допомоги в цілях Розвитку Міністерства Закордонних справ Республіки Польща.

 

Автор статті