Податкова міліція викрила низку незаконних схем

gfs_17_650x410В оперативному управлінні головного управління ДФС у Черкаській області звітують про підбиваючи підсумки діяльності за 1 квартал 2017 року. Так, за цей час у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за перші три місяці 2017 року обліковано 10 кримінальних проваджень, всі – категорії тяжкі та особливо тяжкі, викрито «конвертаційний центр» та вилучено з незаконного обігу на понад 2 млн грн. підакцизнах товарів.

Припинено діяльність міжрегіонального «конвертаційного центру» з обігом тіньових коштів у 119 млн грн. Імовірні втрати бюджету становлять близько 19,7 млн грн. За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено 301 тис. грн готівкових коштів, 36 печаток суб`єктів фіктивного підприємництва та документи бухгалтерського та податкового обліку. На банківські рахунки конвертаційного центру накладені обмеження видаткових операцій, а на майно правопорушників орієнтовної вартості 400 тис. грн накладений арешт.

В рамках операції «Акциз-2017» з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 2 млн 634 тис. грн Знешкоджено 1 підпільний цех, що спеціалізувався на виготовленні лікеро-горілчаних напоїв. За рішеннями суду конфісковано підакцизну продукцію на суму 3,3 млн грн.

В рамках операції «Рубіж-2017» розпочато кримінальне провадження за виявленим фактом зловживань службових осіб черкаської компанії, які за фіктивними контрактами з імпорту товарів  безпідставно вивели валютні кошти закордон.

Внаслідок ініційованих міжвідомчою групою перевірок правильності класифікації товарів та визначення їх митної вартості додатково забезпечено 2 млн 211 тис. грн митних платежів.

Автор статті