Податкова міліція перекрила канал збуту незаконно виготовлених нафтопродуктів

IMG_2697У рамках операцій «Рубіж-2016» та «Акциз-2016» співробітники оперативного управління фіскальної служби області викрили канал збуту оптових партій недоброякісних паливно-мастильних матеріалів, виготовлених з імпортованих нафтопродуктів. Про це поінформував начальник оперативного управління Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Федорук.

Він розповів, що в ході розслідування кримінального провадження, внесеного за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів), задокументовано факт зберігання та реалізації незаконно виготовлених бензину та дизпалива на одній з нафтобаз. Встановлено, що реалізоване через власну мережу АЗС паливо не відповідало нормам ДСТУ.

На підставі ухвали суду відбувся обшук території нафтобази та АЗС. За його результатами з незаконного обігу вилучили орієнтовно понад 300 тисяч літрів пального невстановленого походження на загальну суму 5,8 млн. гривень. Крім цього, виявили понад 1 тонну сирої нафти та 2 тисячі літрів моторного мастила. За результатами лабораторних досліджень частина вилученої підакцизної продукції не відповідає вимогам ДСТУ та містить у складі значне перевищення бензолу та ароматичних вуглеводнів. Тривають слідчі дії.

Автор статті