Податківці прозвітували про результати внутрішньої перевірки

дфсУ результаті проведених з початку року 116 службових розслідувань і перевірок відділом власної безпеки ГУ ДФС у Черкаській області керівництву державних податкових інспекцій регіону внесено 90 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 80 працівників фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

За шість місяців у напрямку профілактики та упередження корупційних правопорушень проведено 652 заходи. До органів прокуратури вже направлено 14 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За цими матеріалами відкрито 7 кримінальних проваджень щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних проступків, на даний час триває досудове розслідування. Стосовно двох працівників складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення; судом їх притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України можна цілодобово повідомляти за номером «Пульсу» (044) 284-00-07. Інтерактивний сервіс «Пульс» – інструмент двостороннього зв’язку з громадянами та суб’єктами господарювання, який дозволяє запобігти правопорушень з боку працівників Державної фіскальної служби України. Сервіс працює в режимі Call-back.

 

За інформацією прес-служби ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті