Півтори сотні вчителів області отримали майстер-клас від британця Стіва Лівера

dsc_0158_1Представник Великої Британії Стів Лівер провів майстер-клас для вчителів англійської мови Черкаської області. Послухати британця завітали понад 150 учителів. Навчання організували на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, інформує прес-служба обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.dsc_0169

Стів Лівер використовує елементи драми та критичного мислення у викладанні мови. Він завжди перевбуває у пошуку нових ідей для викладання, тому ділиться напрацюваннями з іншими. Цей майстер-клас став навчальним майданчиком для імплементації технологій успішного спікера. Практичні складові цих технологій допоможуть учителям області привернути увагу учня, вмотивувати його до навчання, зробити процес викладання більш позитивним.

Стів Лівер має ступінь бакалавра  університету Лідса. Працював  викладачем  англійської мови як іноземної протягом одинадцяти років, нині працює в ELT консультантом видавництва   Express Publishing. Доповідач багатьох міжнародних конференцій,  учасник спільних проектів з Британською Радою та міністерствами освіти в різних країнах.

 

Автор статті