Півтонни фальсифікованого алкоголю вилучила податкова міліція у жителя Черкас

IMG_6047У ході операції «Акциз-2016» співробітниками податкової міліції викрито жителя Черкас, що здійснював незаконне зберігання, транспортування та продаж фальсифікату через мережу магазинів і закладів громадського харчування. Про це інформують в ГУ ДФС у Черкаській області.

У рамках розслідування кримінального провадження, на підставі ухвал суду за місцем проживання, в гаражному приміщенні та в автомобілі фігуранта проведені обшуки. Було виявлено та вилучено майже 500 л підготовлених до збуту фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів у пластиковій тарі, автомобіль Ford, у багажнику якого виявлено частину незаконної продукції. Загальна вартість вилученого контрафакту та майна становить майже 200 тисяч гривень.

Наразі слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області проводить досудове розслідування кримінального провадження.

Нагадаємо, внаслідок вживання фальсифікованого небезпечного алкоголю в семи областях Україні зафіксовано 143 випадки отруєнь, з яких 66 летальних. На Черкащині працюють у посиленому режимі спеціальні робочі групи з цілодобового відпрацювання ринку обігу алкогольних напоїв та спирту.

Просимо небайдужих громадян інформувати про відомі їм факти незаконного виготовлення чи реалізації підакцизних товарів сумнівної якості за телефоном чергової частини головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 339-195.

Автор статті