Півмільярда гривень податків – внесок Черкаської області до зведеного бюджету за 25 днів нового року

do_20_yanvarya_uproschencam_neobhodimo_zaplatit_nalog_view_full_imageМайже 700 мільйонів гривень податків і зборів надійде (збір) до зведеного бюджету від Черкаської області у січні за розрахунками фіскальної служби. Це удвічі більше в порівнянні з січнем минулого року. На сьогодні збір податків перетнув півмільярдну позначку і становить понад 534 млн грн.

Очікуваний збір до загального фонду державного бюджету – 377,8 млн грн. До місцевих бюджетів надійде 312,9 млн грн, тоді як за січень 2016 року місцеві бюджети отримали у 1,5 раза менше – 214,2 млн грн. Також очікується 194 млн грн єдиного соціального внеску. Про це поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

Він відмітив, що фіскальна служба Черкаської області забезпечує стабільне надходження податків до бюджетів і позитивну динаміку надходжень. В умовах реформування та скорочення чисельності працівників та незважаючи на перехід з початку минулого року великих платників на облік до центрального офісу великих платників податків, за 2016 рік до зведеного бюджету зібрано понад 7 млрд грн податків і зборів. Додаткові надходження зведеного бюджету склали 500 млн грн. А місцеві бюджети за минулий рік отримали додаткових 1,3 млрд грн податків.

Керівник фіскальної служби області зазначив: «Ми перші в Україні провели безкоштовний навчальний вебінар з коротким оглядом чотирьох законів, якими внесені зміни до Податкового кодексу. На сьогодні уже проведено 7 надзвичайно актуальних безкоштовних вебінарів, які уже мають сто тисяч переглядів. Ми перші, хто запустив сервіс онлайн-відповідей для платників і на сьогодні обслуговуємо усіх бажаючих та відкриті для кожного платника за адресою help_payer@ukr.net та на каналі «Допомога платнику» в YouTube».

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області

Автор статті