Після снігопадів дорожники Черкащини продовжують забезпечувати проїзд автодорогами державного значення

51152744_337066916896050_4036456736326942720_nНа автодорогах державного значення Черкаської області продовжуються роботи з ліквідації засніженості та слизькості на дорогах. Минулої доби та сьогодні вночі на ліквідації засніженості та слизькості на дорогах загального користування державного значення працювало 92 одиниці спецтехніки та механізмів підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

За ніч на обробку дорожнього покриття використано понад 900 тонн піщано-соляної суміші. Особлива увага приділяється автошляхам міжнародного значення – М-05 Київ-Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

Станом на ранок 28 січня у Черкаській області забезпечено проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення (міжнародного, національного та регіонального), без заторів та обмежень. Всі дорожні підрозділи працюють у посиленому цілодобовому режимі роботи, виконуються роботи з повної розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою 12 камер відеоспостереження.

За інформацією САД у Черкаській області

 

Автор статті