Підтримка ветеранів: на Черкащині виплачують разову грошову допомогу

875180-960x540На Черкащині вже більше 27 тисячам ветеранів та постраждалих внаслідок нацистських переслідувань перерахували грошову допомогу до 5 травня. Про це повідомляє директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. Загальна сума виплат, за його словами, на сьогодні сягає 38,5 млн грн.

Нагадаємо, згідно з постановою Черкащині передбачили майже 50 млн грн такої щорічної фінансової допомоги для майже 36 тисяч одержувачів.

– Для виплати допомоги ветеранам силових структур, які не є пенсіонерами, налагоджений зв’язок із відповідними організаціями, – розповідає Руслан Чикало. – За поданими документами проводять підготовчу роботу, особливість якої полягає в тому, що для окремої категорії осіб, зокрема, воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО працездатного віку, обов’язковою умовою є особисте звернення. Списки учасників бойових дій, які не є пенсіонерами, ще надходять від військових комісаріатів та органів соціального захисту. Очікувана їхня чисельність становить близько 12 тис. осіб.

Зауважимо, робота щодо подальшої виплати допомоги триває. Згідно із законом видача щорічної разової грошової допомоги до 5 травня триватиме до 30 вересня.

Про категорії, яким передбачена допомога, читайте ТУТ

 

 

 

Автор статті