«Підготовка шкіл має бути на особистому контролі кожного керівника», – Юрій Ткаченко

333Переоснащення, ремонти, впровадження енергоощадних заходів і освітніх новацій, а також закупівля шкільних автобусів. Такі пріоритетні завдання для освітньої галузі озвучив очільник області на координаційній нараді в ОДА.

Юрій Ткаченко доручив місцевим керівникам взяти питання підготовки шкіл до нового навчального року під особистий контроль. Зокрема й забезпечення учнів підручниками. На початок нового навчального року в області працюватимуть 1203 навчальні заклади системи освіти.

– Не менше важливе питання – підготовка освітніх закладів до опалювального сезону, – наголосив голова Черкаської ОДА. – Окрім впровадження енергоощадних заходів, переведення котелень на альтернативні види палива, це й облаштування автономних газових котелень комерційними вузлами обліку. Від цього залежить, як вчасно навчальні заклади будуть із теплом. Тому затягування неприпустиме! Згідно із приписом ПАТ «Черкасигаз», на початок опалювального сезону необхідно встановити такі вузли обліку у 21 котельні навчальних закладів.

Нагадаємо, два роки поспіль за рейтинговими показниками Кабінету Міністрів України освітня галузь Черкаської області посідає ІІІ місце в Україні.

 

 

Автор статті