Під виглядом миючого засобу у вантажівці незаконно перевозили 27 тонн спирту на понад 3 млн. грн.

IMG_0861

Вантажний автомобіль з нелегальним спиртом затримали оперативні співробітники ГУ ДФС у Черкаській області спільно з працівниками УДАІ УМВС в Черкаській області в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів «Акциз-2015». Про це поінформував перший заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Микола Степанченко.

Він розповів, що в ході реалізації оперативної інформації щодо незаконного транзитного перевезення територією області підакцизної продукції, правоохоронці, на 121 км автодороги Бориспіль-Запоріжжя на стаціонарному посту «Золотоноша», оглянули вантажний автомобіль DAF з тентованим напівпричепом Shmitz, який прямував у напрямку Черкас. Під час перевірки у вантажівці були виявлені 2 саморобні металеві цистерни, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту. За наданими водієм супровідними документами у цистернах мав би перевозився миючий засіб. Проте, проведеним лабораторним дослідженням відібраних зразків, встановлено, що рідина в цистернах відповідає показникам спирту.

IMG_0871

За результатами огляду складено протокол, яким майже 27 тонн спирту невідомого походження вилучено з незаконного обігу. Затриманий вантаж попередньо оцінено у 3 млн. 240 тис. грн.

За фактом незаконного транспортування підакцизних товарів в ЄРДР зареєстроване кримінальне провадження. Поводяться подальші слідчі дії.

 

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті