Перспективи розвитку Звенигородщини обговорили на першому засіданні районної Ради регіонального розвитку

???????????????????????????????Перше засіданні районної Ради регіонального розвитку відбулося сьогодні на Звенигородщині під головуванням очільника РДА Василя Довбуша. Тут напрацювали перспективні напрями розвитку, а також перелік першочергових інфраструктурних об’єктів, будівництва, які плануються реалізувати у 2019-2021 роках.

Основним завданням Ради регіонального розвитку є сприяння налагодженню взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування з метою удосконалення організаційної роботи в сфері регіонального розвитку. Рада регіонального розвитку – це можливість підвести підсумки зробленого, акцентувати увагу на найважливіших питаннях подальшого розвитку району.

Головними темами засідання стали питання щодо перспектив розвитку економічного потенціалу району, розв’язання проблем в освітній галузі, завдання медичної галузі, напрямки та проекти, що сприяють соціально-економічному розвитку сільських територій, пріоритетні завдання у сфері екології та збереження довкілля.

???????????????????????????????Голова райдержадміністрації Василь Довбуш наголосив на тому, що завданням Ради буде реалізація нових пріоритетів державної регіональної політики, ефективне використання внутрішнього потенціалу нашого району, стимулювання і підтримка місцевих ініціатив.

За інформацією Звенигородської РДА

Автор статті