Персональний сайт «Василь Симоненко» презентовано в юнацькій бібліотеці

Симоненко1

У рамках відзначення Року Василя Симоненка на Черкащині обласна юнацька бібліотека, що названа на честь письменника, створила персональний сайт «Василь Симоненко» (www.symonenko.16mb.com).

Презентація сайту відбулася у бібліотеці 28 вересня за участі народного депутата Миколи Томенка, представників обласної влади, громадських організацій, літературознавців, працівників закладів культури й освіти, молоді, ЗМІ.

Директор юнацької бібліотеки Олена Федоренко наголосила:

– Сайт має на меті надавати найбільш повну і достовірну інформацію стосовно життя, творчості й увічнення пам’яті Василя Симоненка. За підходом до відбору матеріалів і побудовою структури сайт є суто бібліотечним. У розробці веб-сайту, що містить 8 розділів, брали участь провідні фахівці бібліотеки.

симоненко2

Учасники презентації мали можливість ознайомитися із структурою сайту «Василь Симоненко» та висловити свої зауваження і пропозиції щодо його змісту, адже автори проекту планують його розвивати й удосконалювати.

Враженнями про створений сайт поділилися політичний і громадський діяч Микола Томенко, генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії Михайло Калініченко, письменник і літературознавець Василь Пахаренко, заступник начальника управління інформаційної політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Кравченко, представники закладів освіти, бібліотекарі.

Під час презентації звучала присвячена Василю Симоненку поезія Наталії Горішної у власному виконанні. Пісні на слова поета виконували заступник директора з наукової роботи Кам’янського державного історико-культурного заповідника Таміла Чупак і молодіжний черкаський гурт «TheMort».

Презентацією персонального сайту «Василь Симоненко» завершився Тиждень краєзнавства 2015 року.

 

Автор статті