Першокурсники Черкаського інституту пожежної безпеки склали Присягу служби цивільного захисту

БезымянныйНовий навчальний рік розпочався учора в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України із урочистих заходів на плацу. Першого вересня тут курсанти склали Присягу служби цивільного захисту та посвятили першокурсників у студенти.

Ще до початку урочистостей у ЧІПБ відбувся «Урок мужності». Його провели колишні керівники навчального закладу. Самі ж урочистості на плацу розпочалися із підняття Державного Прапору кращими курсантами та студентами ВНЗ у присутності вишикуваного особового складу, ветеранів навчального закладу, батьків першокурсників та численних гостей.

6Заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв привітав особовий склад Інституту з початком нового навчального року, а першокурсників – з посвяченням в студенти.

– Ви – наша гордість, надія і майбутнє України! – наголосив Костянтин Омаргалієв. – Переконаний, що за час навчання ви здобудете гарну освіту, станете кваліфікованими спеціалістами, наберетеся мужності та стійкості перед майбутніми випробуваннями. Ми ж завжди з глибоким хвилюванням згадуємо випускників, які захищають територіальну цілість нашої держави на Сході України. І це вкотре нагадує нам про ту нелегку професію, яку ви, шановні першокурсники, обрали і яка на сьогодні очолює десятку найнебезпечніших професій у світі.

14125677_1772053026384817_8744578936483265315_oПісля виконання Державного Гімну України присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх вогнеборців-чорнобильців, які віддали своє життя, ліквідовуючи катастрофу на ЧАЕС, а також випускників навчального закладу Олексія Панченка та Ігоря Бойка, які до останнього подиху, мужньо та героїчно боронили від агресора свою державу під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

14138187_1772053033051483_2176364452063346283_oВ. о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України Олександр Тищенко зауважив, що рятувальник – це не просто професія, це – високе звання, дароване довірою кожного громадянина Держави.

– Рятувальник прагне спокійного, захищеного життя; це покликання сильних духом людей, висока місія яких – допомагати усім, хто опинився у біді, – зазначив Олександр Тищенко. – Сподіваюся, що своїм старанним навчанням, дисциплінованим несенням служби, активною участю у науковому, спортивному і громадському житті навчального закладу ви підтримаєте традиції своїх попередників і в майбутньому станете справжніми професіоналами рятувальної справи.

За інформацією Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

Автор статті